Лідер УХЛ "Кременчук" перед паузою в чемпіонаті обіграв "Білий Барс"

4 лютого 2017, 17:20
Українська хокейна ліга: "Кременчук" на своєму льоду виграв у "Білого Барса", закинувши дві шайби в меншості

"Кременчук" - "Білий Барс" - 5:2. Фото uhl.com.ua

Цей матч став першим в 35-му турі, після якого команди підуть на паузу, викликану міжнародним турніром, де бере участь збірна України. "Білий Барс" як і раніше зберігає шанси на потрапляння в плей-офф, а "Кременчук" веде боротьбу за перше місце з "Донбасом", і не може дозволити собі втрачати очки до закінчення регулярного сезону.

На дев'ятій хвилині матчу досвідчений Дмитро Толкунов заробив більшість для команди супротивника, що вкрай небезпечно проти "Кременчука", що володіє найкращим відсотком реалізації більшості в Лізі. Господарі зустрічі тут же підтвердили свій статус – Ілля Коренчук закинув шайбу в ворота Юрія Краснопільського.

У дебюті другого періоду Ігор Коваленя в боротьбі отримав шайбу від Юрія Петранговського, і віддав передачу на Тимура Гриценка, який випередив захисників і переправив шайбу у ворота.

"Білий Барс" скоротив розрив через дві хвилини, коли Руслан Ромащенко розіграв шайбу з Микитою Лєснікова і завдав кидок по воротах Едуарда Захарченка, а на добиванні першим був Кирило Бондаренко.

Перевага в два голи відновилося досить несподівано в середині другого періоду, коли "Кременчук" грав у меншості – Віталій Кирющенков втік від гравців білоцерківської команди, і пробив воротаря "Білого Барса".

На 37-й хвилині Максим Слиш поборовся біля борту в зоні "Білого Барса", і Ілля Коренчук, отримавши передачу, кинув шайбу над плечем Краснопільського. Через півтори хвилини форвард "Білого Барса" Данило Печерських підхопив шайбу за воротами, і, випередивши Тимура Гриценка, завів шайбу в ворота повз Захарченко.

Підсумковий рахунок у матчі встановив Ілля Коренчук, закинувши "Білому Барсу" другу командну шайбу в меншості, і знову з передачі Максима Слиша – "Кременчук" виграє зустріч з рахунком 5: 2.

"Кременчук" – "Білий Барс" 5:2 (1:0; 3:2; 1:0)

Шайби: 1:0 – Коренчук ( Кузьмик , Слиш – більш. ) , 8:58 . 2 : 0 – Гриценко ( Коваленя , Петранговський ) , 23:33 . 2 : 1 – Бондаренко ( Ромащенко , Лєсніков ) , 25:25 . 3 : 1 – Кирющенков ( Гніденко – менш.) , 33:16 . 4 : 1 – Коренчук ( Чернишенко , Слиш ) , 36:50 . 4 : 2 – Печерських ( Микулко ) , 38:20 . 5 : 2 – Коренчук ( Слиш , Варивода – менш.) , 56:02 .

"Кременчук":Захарченко ( Петров ) . Башко – Андрейків , Ісаєнко – Ігнатенко , Романенко – Варивода , Мельников – Савицький . Коренчук – Кузьмик – Слиш , Гаврик – Гніденко – Кирющенков , Петранговський – Т. Гриценко – Коваленя , Чернишенко – Карпенко – Чорний .

"Білий Барс":Краснопольський ( Власенко ) . Толкунов – Логачов , Ядловський – Поцелуєнко , Дворецький – Сухонос . Розмова – Даниленко – Бабинець , Бондаренко – Ромащенко – Лєсніков , Микулко – Ружников – Печерських , Д. Гриценко – Люльчук – Воронін .