Лідер збірної Уругваю пропустить чвертьфінал чемпіонату світу

4 липня 2018, 19:49
Едінсон Кавані через травму ризикує не зіграти в поєдинку 1/4 фіналу ЧС-2018 проти команди Франції

Едінсон Кавані. Фото AFP

Нападаючий збірної Уругваю Едінсон Кавані не встигне відновитися до чвертьфінального матчу чемпіонату світу з футболу проти команди Франції. Кавані в суботу в матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 проти португальців (2: 1) отримав травму і був замінений на 74-й хвилині. У понеділок форвард, який забив три м'ячі у чотирьох матчах мундіалю, пройшов обстеження, за підсумками якого у нього було виявлено ушкодження м'язів лівої ноги без розриву м'язових волокон.

Як стверджує видання L'Equipe, після 72 годин відпочинку Кавані все ще відчуває біль, і було б занадто ризиковано випускати його на поле. Поки неясно, чи буде уругваєць присутнім на лаві запасних команди в чвертьфінальній грі. Чвертьфінальний матч ЧС-2018 між командами Уругваю і Франції відбудеться 6 липня в Нижньому Новгороді. Відзначимо, що наш сайт проводить онлайни всіх матчів чемпіонату світу 2018 .

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний розклад та результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.