Лідер збірної України з біатлону відновилася після несподіваного зіткнення на трасі

4 грудня 2019, 00:41
Юлія Джима, яка раніше стала жертвою жорсткого зіткнення, відновила тренування на етапі в Естерсунді

Юлія Джима / Фото: Getty Images

На щастя, Юлія Джима швидко відновилася після страшної травми, про яку стало відомо у вівторок, 3 грудня. Нагадаємо, олімпійська чемпіонка-2014 з біатлону отримала пошкодження в результаті зіткнення зі спортсменкою з іншої команди, внаслідок чого участь знаменитої українки в стартовому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді опинилася під великим питанням.

"На тренуванні Юлія лоб в лоб зіткнулася не знаю точно з представником якої команди. Одна з них їхала протиходом, а інша – на спуск, як годиться. Ну і після зіткнення – травма, зараз болісні відчуття", – розповідав напередодні тренер жіночої збірної України з біатлону Володимир Махлай

Юлія Джима / Фото: Вiталiй Лазебник

Як пізніше стало відомо, Юлія Джима досить швидко відновилася після травми і вже провела тренування під керівництвом свого особистого наставника – словенця Уроша Велепця. Українка працювала над стріляниною, а також вивчала трасу етапу Кубка світу в Естерсунді. Чи виступить Юлія в індивідуальній гонці 5 грудня, визначиться в середу, 4 грудня.

Нагадаємо, перед зимовою частиною сезону Валя Семеренко виграла "золото" літнього ЧС з біатлону. Показавши бездоганну стрілянину в білоруських Раубічах, українка на одну десяту секунди випередила суперницю з Чехії.