Лідер "Наполі": "Ми повинні змиритися з помилкою арбітра"

9 травня 2015, 13:06
Марек Гамшик вважає, що його команда повинна була обігравати "Дніпро" з рахунком 3: 0

Марек Гамшик. фото AFP

Півзахисник італійського "Наполі" Марек Гамшик прокоментував нічию своєї команди в домашньому матчі півфіналу Ліги Європи проти дніпропетровського "Дніпра" (1 : 1).

"Там точно був офсайд. Невже бригаді арбітрів було важко це побачити ? Боковий суддя був зовсім поруч і дозволив відбутися взяття воріт. Дуже дивно, але ми повинні змиритися з цим підсумком.

Вважаю, що потрібно шукати причини невдалого рахунки в собі. Ми не дуже активно провели перший тайм, зігравши з суперником практично на рівних. Але після перерви ми заграли у відмінний футбол і повинні були вести в рахунку 3: 0 , якщо не більше ", – сказав Гамшик .