Лідер чемпіонату України з хокею з великими зусиллями обіграв головного аутсайдера

19 січня 2019, 18:00
"Дніпро" в непростому поєдинку на своєму льоду переграв "Крижаних Вовків"

/ Фото: uhl.com.ua

Програма 31-го туру чемпіонату Української хокейної ліги (УХЛ) відкрилася грою першої і останньої команд турніру. Безумовним аутсайдером пари вважалися хокеїсти з Києва, але "Крижані Вовки" в черговий раз продемонстрували непогану гру в протистоянні проти більш сильного клубу.

За господарів льоду вже по закінченню першої хвилини відзначився Кирило Бондаренко. Ще в першому періоді херсонці збільшили перевагу – точним ударом забив Микита Макарицький. Підопічні Підгурського дещо заспокоїлися, а гості створили пару моментів для взяття воріт. Але третю шайбу закинули саме гравці "Дніпра" – дубль за лідерів оформив Макарицкьий.

Пробити Олега Петрова столичному клубу вдалося в кінці другої 20-хвилинки. Сергій Микульчик скоротив відставання в рахунку до двох голів. Завершальний період "Вовки" провели в обороні власних воріт, а "Дніпро" безуспішно намагався збільшити розрив у рахунку.

Проте, Олексій Овчинніков скоротив відставання до одного точного кидка за 20 секунд до фінальної сирени. Незважаючи на рахунок 3: 2, хокеїсти "Дніпра" здобули впевнену перемогу над аутсайдером чемпіонату.

"Дніпро" – "Крижані Вовки" 3:2 (2:0; 1:1; 0:1)

Шайби: 1:0 Бондаренко (Афанасьєв), 01:01. 2:0 Макарицький (Матвієнко, Будько), 15:31. 3:0 Макарицький, 29:31. 3:1 Микульчик (Федосов), 39:59. 3:2 Овчинніков, 59:39.

Нагадаємо, що жіноча збірна України з хокею виграла всі матчі відбору на ЧС-2020. Українські хокеїстки виступлять в Дивізіоні II В світової першості.