"Лейпциг" здійснив камбек із "Зенітом": голом за росіян відмітився Ракицький

23 жовтня 2019, 22:11
Команда Нагельсмана програвала по ходу зустрічі, але змогла відігратися

/ Фото: Reuters

У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів "РБ Лейпциг" обіграв "Зеніт" із рахунком 2:1. Нагадаємо, напередодні "Шахтар" не зміг обіграти вдома загребське "Динамо",проте "гірники" залишаються головними претендентами на другу путівку у весняну стадію ЛЧ з групи С.

Рахунок був відкритий на 25-й хвилині. Ярослав Ракицький підібрав відскок і відправив м'яч у нижній кут воріт.

На початку другого тайму господарі відновили рівновагу. Конрад Лаймер пропустив м'яч на Марселя Забітцера, отримав зворотну передачу в штрафному майданчику і пробив повз Михайла Кержакова.

На 59-й хвилині Клостерман пройшов по лівому флангу і навісив у штрафну, Забітцер прийняв м'яч і завдав удар по діагоналі в дальню дев'ятку.

"РБ Лейпциг", набравши шість очок, вийшов на перше місце в турнірній таблиці групи G. "Зеніт" з чотирма балами – на 3-му місці.

Також ми писали, що Коноплянка в гніві після Ліги чемпіонів: "Цей суддя дістає нас всюди, особливо мене". Півзахисник "Шахтаря" не згоден із рішенням іспанського арбітра Матео Лаосу, який призначив 11-метровий на користь загребського "Динамо".