Лівий пенальті в матчі "Колос" – "Маріуполь" на 95-й хвилині (відео)

4 жовтня 2020, 22:03
Фол був за метр від штрафного майданчика!

П'ятий тур чемпіонату України з футболу завершився гучним скандалом. "Колос" у своєму селі Ковалівка обіграв "Маріуполь" 1:0 завдяки "лівому" пенальті, який був призначений на 95-й хвилині!

Як показали повтори, у цьому моменті фол Данила Сагуткіна на Олегові Ільїні був за метр (!) до штрафного майданчика "Маріуполя". Проте арбітр Віктор Копієвський з Кропивницького, спершу розгубившись, яке ж рішення прийняти, подивився на лайнсмена і за секунду вказав на 11-метрову позначку.

Відео "лівого" пенальті

Системи відеодопомоги арбітрам VAR у цьому матчі не було.

Ось де був фол

Пенальті, призначення якого стало поки що головним суддівським фейлом нинішнього чемпіонату України, на 96-й хвилині реалізував колишній півзахисник "Динамо" Павло Оріховський.

Арбітр Віктор Копієвський

Ця перемога дала змогу "Колосу" з 10 очками застрибнути відразу на третю сходинку турнірної таблиці Прем'єр-ліги, обійшовши "Шахтар" і "Десну". Більше після 5 турів – 11 пунктів – тільки у "Динамо" і "Ворскли".

Огляд матчу "Колос" – "Маріуполь" (1:0)