Левченко і Геращенко не дострибнули до медалей чемпіонату світу в Бірмінгемі

1 березня 2018, 22:39
Українські легкоатлетки посіли п'яте і сьоме місця, перемогла "нейтральна атлетка"

Ірина Геращенко. Фото AFP

Українки Юлія Левченко та Ірина Геращенко не змогли завоювати медалі в стрибках у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні, який стартував у четвер в британському місті Бірмінгем.

Перемогу здобула нейтральна атлетка Марія Ласіцкене, взявши висоту 1,96 метра. Ласіцкене виграла 38-й турнір поспіль. Чемпіонка світу згодом подолала планку, встановлену на висоті 2,01 метра, а висота 2,07 їй не скорилася.

Американка Вашті Каннінгем (1,93) посіла друге місце, італійка Алессія Трост, яка показала такий же результат і поступилася Каннінгем лише за спробами, замкнула трійку призерів.

Юлія Левченко з результатом 1,89 метра посіла підсумкове п'яте місце, Ірина Геращенко підкорила планку на висоті 1,84 метра і розмістилася на сьомому місці.

Раніше на ЧС в Бірмінгемі нейтральний атлет Данило Лисенко взяв "золото" в стрибках у висоту серед чоловіків. Його результат – 2,36 метра.

Нагадаємо, що "чисті" спортсмени з Росії виступають в Бірмінгемі в нейтральному статусі через відсторонення Всеросійської федерації легкої атлетики за масове вживання допінгу атлетами з цієї країни. Раніше з цієї ж причини на Олімпіаді-2018 "чисті" росіяни виступали в якості "олімпійських атлетів з Росії" під олімпійським прапором.

Нагадаємо, що Юлія Левченко посіла друге місце в нашому опитуванні на звання спортсменки 2017 року в Україні, більше голосів набрала тільки тенісистка Еліна Світоліна.