Левандовський виводить "Баварію" в лідери Бундесліги, "Лейпциг" буксує з Гладбахом

1 лютого 2020, 21:51
Мюнхенці виграють в Майнці з 22-м голом польського форварда в сезоні

Левандовський знову забив / Фото: Reuters

Першого дня лютого в німецькій Бундеслізі зіграли п'ять матчів 20-го туру. Цей день виявився знаменним: "Баварія" нарешті вийшла в лідери, а "Лейпциг" опустився на друге місце. Читайте прогноз, розклад і результати 20-го туру чемпіонату Німеччини.

Мюнхенський гранд вирішив всі питання в Майнці вже у стартові півгодини, за які м'ячі забили Роберт Левандовський, Томас Мюллер і Тьяго Алькантара. Лише потім господарям дозволили відіграти один гол – 1:3. Для польського форварда сьогоднішній точний удар став 22-м в турнірі. А ось його конкурент за лідерство в суперечці бомбардирів, Тімо Вернер із "Лейпцига", в суботу не забивав.

Дізнайтеся, як новачок "Боруссії" Ерлінг Голанд встановив рекорд Бундесліги. Норвежець забив сім м'ячів в трьох стартових матчах в Німеччині.

"Лейпциг" взагалі ледве врятувався в дуелі з "Боруссією" з Менхенгладбаха. Гості двічі забили в першому таймі, на початку другого пропустили і з 61-ї хвилини грали в меншості після видалення Плеа. Лише на 89-й хвилині французький нападаючий Крістофер Нкунку принесли господарям нічию і одне очко – 2:2.

У "Баварії" тепер 42 очки, у "Лейпцига" – 41, у двох "Боруссій", Дортмунда і Гладбаха, – по 39.

Читайте, як "Реал" переміг "Атлетико" в чемпіонаті Іспанії і відірвався від "Барселони".