Левандовськи зробив хет-трик за "Баварію", суперник "Шахтаря" здобув вольову перемогу

24 жовтня 2020, 23:24
"Боруссія" з Менхенгладбаха виграла в чемпіонаті Німеччини у "Майнца" в гостях

Роберт Левандовські - суперзірка Баварії / Фото: Reuters

Сьогодні п'ятьма матчами продовжився черговий тур німецької Бундесліги. В одному з них "Баварія" познущалася над "Айнтрахтом" з Франкфурта, а "Боруссія" з Менхенгладбаха змогла взяти три очки в Майнці. Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 5-го туру чемпіонату Німеччини.

Ковалем успіху "Баварії" знову став польський форвард Роберт Левандовськи. На 10-й, 26-й і 60-й хвилинах він засмучував гостей Мюнхена, оформивши хет-трик.

Після цього "Айнтрахт" добили Лерой Сане, котрий перейшов із "Манчестер Сіті" і сімнадцятирічний Джамал Мусіала. Дивіться відеонарізку найкращих моментів гри.

У вересні юна зірка "Баварії" став наймолодшим автором гола в Бундеслізі.

А майбутній суперник "Шахтаря" в Лізі чемпіонів, "Боруссія" з Менхенгладбаха, лише на 83-й хвилині вирвала три очки в гостях у найгіршої команди ліги – "Майнца". Перемога з рахунком 3:2 дозволила Гладбаху піднятися на п'яте місце з вісьмома очками. Дивіться, як це було.

Поки що "Баварія" – на другому місці з 12 пунктами. А лідером після перемоги над "Гертою" 2:1 з 13 балами залишається "Лейпциг". Дивіться, як "Баварія" розбила в Лізі чемпіонів мадридський "Атлетіко":