Леся Цуренко вийшла до другого раунду престижного турніру в Пекіні

30 вересня 2018, 13:08
Українська тенісистка за дві години зломила опір екс-9-ї ракетки світу

Леся Цуренко. Фото AFP

Українська тенісистка Леся Цуренко успішно стартувала на турнірі WTA Premier Mandatory з призовим фондом понад 8 мільйонів доларів China Open в Пекіні. У матчі першого кола українка за 2 години 9 хвилин зламала опір екс-9-ї ракетки світу Андреа Петкович з Німеччини – 6: 2, 7: 6 (2).

У другій партії українка двічі невдало подавала на матч (при рахунку 5: 4 і 6: 5 на свою користь), але суперниці вдалося зрівняти рахунок. Доля матчу вирішилася на тайбрейку, який Цуренко провела бездоганно. Рахунок особистих зустрічей між Цуренко і Петкович став 2: 1 на користь української тенісистки.

Наступною суперницею киянки стане інша представниця Німеччини 10-я ракетка турніру Юлія Гергес. Це буде шоста очна зустріч між тенісистками. Три перемоги на рахунку українки, 2 матчі, в тому числі і попередній поєдинок, виграла німецька тенісистка.

Раніше ми писали, що найкраща тенісистка України
Еліна Світоліна програла третій матч поспіль, ей не допомогла навіть заміна тренера. Українка покинула турнір в Пекіні вже після стартового раунду , поступившись сербській тенісистці Олександрі Круніч .

Раніше українка програла в 1/8 фіналу US Open . Після цього Еліна Світоліна попрощалась зі своїм колишнім тренером.

А потім перша ракетка України Еліна Світоліна програла перший же матч під керівництвом нового тренера.Турнір в Китаї став першим для українки , де вона виступала під керівництвом Ніка Савіано .