Леся Цуренко вперше в кар'єрі вийшла у чвертьфінал US Open

4 вересня 2018, 01:37
Українка в трьох сетах обіграла чешку Вондроушову

Леся Цуренко. Фото AFP

Друга ракетка України Леся Цуренко вперше в своїй кар'єрі вийшла до чвертьфіналу турніру "Великий шолом". Сьогодні вночі Цуренко вдалося пробитися в 1/4 фіналу US Open. Українська тенісистка в трьох сетах обіграла чешку Маркету Вондроушову – 6:7 (3:7), 7:5, 6:2.

Перемога далася дуже важко Лесі. Під час матчу вона брала медичний тайм-аут. А в якісь моменти просто сідала на корт, щоб перевести дух. Їй вимірювали тиск і здавалося ось-ось українка зніметься з матчу. Але кожен раз Цуренко знаходила в собі сили продовжувати поєдинок.

Суперницею Лесі Цуренко в чвертьфінал US Open стала 19-я ракетка світу японка Наомі Осака. Тенісистки до цього якось перетиналися на корті і тоді перемогу святкувала Осака.

Нагадаємо, що на останньому 2018 року турнірі серії "Великий шолом" відбулася історична подія для України – вперше дві наші тенісистки одночасно дійшли до 1/8 фіналу US Open. Це змогли зробити Еліна Світоліна і Леся Цуренко.

В 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату США Світоліна програла латвійської тенісистці Анастасії Севастовій з рахунком – 3:6, 6:1, 0:6