"Лестер" у меншості вирвав нічию в матчі з "Манчестер Юнайтед"

24 грудня 2017, 00:09
Екс-чемпіони Англії уникнули поразки в матчі з "Манчестер Юнайтед" в доданий час

"Лестер" - "Манчестер Юнайтед" - 2:2. Фото AFP

Футболісти " Лестер Сіті " в меншості зуміли здобути нічию в компенсований час матчу з " Манчестер Юнайтед " в рамках 19 – го туру чемпіонату Англії .

Зустріч відбулася в Лестері в суботу і завершилася з рахунком 2 : 2 . Господарі відкрили рахунок на 27 -й хвилині зусиллями Джеймі Варді:

Після цього півзахисник " МЮ " Хуан Мата оформив дубль ( 40 і 60 ) . Відео голів Хуана Мати :

А на четвертій доданій до основного часу хвилині гол Харрі Магуайр врятував " лисиць " від поразки .

" Лестер " грав у меншості з 73- ї хвилини після видалення Деніела Амарті .

Нападник " МЮ " Маркус Решфорд провів проти " Лестера " свій ювілейний сотий офіційний матч за манкуніанців . 20 – річний гравець з'явився на полі на заміну на 71 -й хвилині .

" Манчестер Юнайтед " з 42 очками продовжує йти на другому місці в таблиці англійської прем'єр – ліги , відстаючи від лідируючого " Манчестер Сіті " на 13 очок . " Лестер " набрав 27 очок і займає восьму сходинку .

Раніше сьогодні в чемпіонаті Англії " Тоттенхем " на виїзді розгромив " Бернлі " з рахунком 3 : 0 . Всі три м'ячі забив один футболіст: відео голів Харрі Кейна в матчі "Бернлі" – "Тоттенхем". Перший гол нападник забив з пенальті в першому таймі , наступні два – з гри в другому таймі .

Нагадаємо, що раніше "Манчестер Сіті" продовжив вражаючу серію без поразок в Англії. Команда Пепа Гвардіоли розгромила на своєму полі " Борнмут " з рахунком 4 : 0.

В іншому матчі 19 туру чемпіонату Англії третій в турнірній таблиці"Челсі" не зміг на виїзді обіграти "Евертон". Поєдинок в суботу пройшов в Ліверпулі і завершився без голів .