Лень переграв Сабоніса і допоміг "Атланті" перемогти "Індіану", а Михайлюк "Детройту" – фіналіста НБА

5 січня 2020, 09:01
Українці видали хороші матчі в регулярному чемпіонаті НБА

/ Фото: Reuters

Прекрасним настроєм зарядилися в ніч проти неділі за київським часом представники України в НБА. І "Атланта Хокс" Олексія Леня, і "Детройт Пістонс" Святослава Михайлюка здобули перемогу, трохи виправивши свої позиції в Східній конференції. Вчора ми повідомляли, що "Атланта" всього три очки поступилася "Бостону", а Лень мало не побився.

"Атланта", що посідає останнє місце на Сході, здобула другу перемогу в трьох матчах. Сьогодні "Яструби" виграли вдома у шостої команди конференції, "Індіани Пейсерс", з рахунком 116:111. Український центровий Алекс Лень провів у грі 27 хвилин і зовсім трохи не дотягнув до "дабл-даблу", набравши 16 очок і 9 підбирань, зробивши три блок-шоти і по одній передачі й перехопленню. Часто українець опинявся в протистояннях з Домантасом Сабонісом – сином легендарного литовського гравця Арвідаса Сабоніса. Команда Леня виграла, хоча Домантас і став найрезультативнішим у гостей з 25 очками і 11 підбираннями. Дивіться відео всіх дій українця в цьому матчі.

"Детройт" Святослава Михайлюка успішно з'їздив у гості до фіналіста плей-оф НБА 2019 року – "Голден Стейт Ворріорс". "Поршні" виграли 111:104, а український захисник провів на майданчику 30 з половиною хвилин, назбиравши у свою статистику 14 очок, три передачі, два підбори й одне перехоплення. Правда, наш хлопець допустив п'ять втрат – більше за всіх інших гравців матчу. Свят реалізував чотири триочкових кидки з дев'яти і забив обидва штрафних. Дивіться його дії у зустрічі з колись грізним опонентом.

"Атланта" поки залишається 15-ю командою на Сході, а "Детройт" – 11-й, але суперники вже стали ближче.

Читайте, як юній зірці американського баскетболу запропонували 100 мільйонів і літак.