Легендарний воротар "Реала" завершив кар'єру через півтора року після інфаркту

4 серпня 2020, 16:50
За свою кар'єру Касільяс встиг пограти тільки в двох командах, але виграв 25 трофеїв

/ Фото: Twitter

Легендарний іспанський воротар Ікер Касільяс на своїй сторінці в Instagram оголосив про завершення кар'єри. Футболіст не виходив на поле з весни минулого року, а зовсім недавно претендував на пост президента Королівської федерації футболу Іспанії, але в підсумку зняв свою кандидатуру.

"Важливим моментом є шлях, який ви проходите, і люди, які вас супроводжують, а не пункт призначення, до якого він веде, тому що шлях сповнений роботи і зусиль, і я думаю, що можу без вагань сказати, що це був шлях з пунктом призначення вашої мрії", – написав Касільяс.

За свою кар'єру Касільяс із "Реалом" п'ять разів ставав чемпіоном Іспанії, двічі виграв Кубок і чотири рази – Суперкубок країни, тричі ставав переможцем Ліги чемпіонів, два рази вигравав Суперкубок УЄФА, по одному разу – Міжконтинентальний кубок і клубний чемпіонат світу. У складі "Порту" двічі ставав чемпіоном Португалії, по разу виграв Кубок і Суперкубок країни. Разом зі збірною Іспанії двічі вигравав чемпіонат Європи (2008, 2012) і перемагав на чемпіонаті світу-2010.

Нагадаємо, що навесні минулого року Касільяс переніс серцевий напад під час тренування. Коли воротар відчув нездужання, медичний штаб "Порту" доставив футболіста в міський госпіталь, де пізніше йому зробили операцію. Зараз життю Касільяса ніщо не загрожує.

Спочатку лікарі повідомили невтішні новини для Ікера Касільяса.Як заявив відразу після того, що сталося, іспанський кардіолог Хуан Антоніо Корбалан, голкіпер може і не мріяти про відновлення своєї футбольної кар'єри. Як бачимо, незважаючи на всі зусилля, воротар так і не зумів повернутися на поле.

Свій останній матч у ЛЧ за "Порту" Касільяс зіграв у 1/4 фіналу з "Ліверпулем" (1:4):