Легендарний голкіпер Джанлуїджі Буффон написав послання футбольним воротам

21 березня 2016, 18:58
Воротар "Ювентуса" встановив рекорд чемпіонату Італії за тривалістю сухої серії

Рекордсмен Буффон. Фото AFP

Воротар "Ювентуса" Джанлуїджі Буффон опублікував на своїй сторінці в соцмережах лист, звернене до футбольних воріт.

"Мені було 12 років, коли я повернувся до вас спиною. Я забув про своє минуле, щоб гарантувати безпечне майбутнє.

Вибір серця. Інстинкт. З того самого дня я перестав дивитися вам в обличчя, я почав любити вас. Щоб обороняти вас. Бути вашою першою і останньою лінією захисту.

Я пообіцяв собі робити все можливе, щоб більше не перетинатися з вами поглядами. Або щоб ці випадки відбувалися якомога рідше. Щоразу, коли це відбувається, мені боляче від того, що я підвів вас.

І всеж. Ми завжди були протилежностями, які доповнюють один одного, як місяць і сонце. Вимушені жити поруч один з одним, ніколи не будучи в змозі доторкнутися.

Більше 25 років тому я зробив свій вибір. Я поклявся захищати вас і тримати вас у безпеці. Я став вашим щитом від ворогів. Я завжди думав про ваш добробут, поставивши його перед власним. Кожен раз, коли я обертаюся, я повинен підтримати вас.

Мені було 12 років, коли я повернувся спиною до своєї мети, і я буду продовжувати захищати вас доти, поки мої ноги, голова і серце дозволять мені це робити", – написав Буффон.

Нагадаємо, вчора в матчі проти "Торіно" (4:1) 38-річний воротар встановив рекорд чемпіонату Італії за тривалістю сухої серії. Голкіпер провів на полі 974 хвилини, не пропускаючи м'ячів. Серію перервав гравець "Торіно" Андреа Белотті, який забив ворота Буффона з пенальті на 48-й хвилині зустрічі.