Легендарний футболіст Паоло Мальдіні дебютував у професійному тенісі

27 червня 2017, 20:27
Разом зі своїм напарником Мальдіні зазнав поразки в парному розряді турніру серії "челленджер"

Паоло Мальдіні в грі. фото Twitter

Екс-захисник "Мілана" і збірної Італії Паоло Мальдіні дебютував у професійному тенісі.

49-річний Мальдіні не зумів пробитися до другого раунду парного розряду "челленджера" в Мілані (призовий фонд 43 тисячі євро). У першому колі він разом зі Стефано Ландоніо поступився поляку Томашу Беднареку і голландцеві Давиду Пелу – 1: 6, 1: 6.

Нагадаємо, що Паоло Мальдіні виступав за футбольний клуб "Мілан" з 1955 по 2009 рік. За цей час він став семиразовим чемпіоном Італії, володарем Кубка Італії, п'ятиразовим переможцем Ліги чемпіонів, п'ятикратним володарем Суперкубка УЄФА, а разом зі збірною Італії став срібним і бронзовим призером чемпіонатів світу та Європи.

Після завершення футбольної кар'єри Мальдіні серйозно захопився тенісом і вирішив спробувати свої сили серед професіоналів.

Поки невідомо, чи збирається Мальдіні ще раз вийти на корт у професіоналах.