Легендарний Болт здобув перемогу на останньому в своїй кар'єрі етапі "Діамантової ліги"

22 липня 2017, 09:34
Ямайський спринтер завершить кар'єру після чемпіонату світу в Лондоні

<p>Фото AFP</p>

Восьмикратний олімпійський чемпіон Усейн Болт здобув перемогу на етапі " Діамантової ліги " в Монако . Легкоатлет брав участь в змаганнях вперше з 2011 року.

Для ямайського спринтера це був останній старт в рамках цього турніру , оскільки після чемпіонату світу в Лондоні Болт завершить кар'єру .

У Монако Болт показав свій найкращий результат в сезоні – 9,95 секунди – і здобув перемогу . Відзначимо , що в 50 -й раз в кар'єрі ямаєць пробіг 100 метрів менше , ніж за 10 секунд .

Нещодавно з'явилася інформація , що ямаєць зновубуде тренуватися з дортмундською "Борусією". Легкоатлет сподівається почати професійну кар'єру у футболі.

Раніше Болт виграв етап Світового виклику.в Остраві.