"Крижані Вовки" знову програли: у 33-й раз в цьому сезоні УХЛ

2 лютого 2019, 17:30
"Білий Барс" на виїзді обіграв київський клуб "Крижані Вовки" з рахунком 3: 1

/ Фото: uhl.com.ua

Київський хокейний клуб "Крижані Вовки" зазнав чергової поразки в чемпіонаті України. У 35-му турі Української хокейної ліги кияни на своєму льоду поступилися "Білому Барсу". Поєдинок пройшов в суботу і завершився з рахунком 3: 1 на користь команди з Білої Церкви.

Господарі першими повели в рахунку: на дев'ятій хвилині Михайло Бурнатов з другої спроби переграв воротаря "барсів". Вигравши перший період, "Крижані Вовки" повністю провалили другий, пропустивши три шайби. У складі переможців відзначилися Юрій Качан і 16-річний Михайло Симчук, який в першому матчі в УХЛ закинув дві шайби. У заключному періоді глядачі голів не побачили.

"Крижані Вовки", що займають останню сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України з хокею, зазнали вже 33-ї поразки в сезоні, при цьому команда здобула лише дві перемоги.

"Крижані Вовки" – "Білий Барс" – 1: 3 (1: 0, 0: 3, 0: 0).

Пізніше в суботу відбудеться поєдинок МХК "Динамо" – ХК "Донбас". Початок зустрічі в Харкові на арені "Салтівський лід" – о 18:30.