"Лаціо" пройшов "Мілан" у півфіналі Кубка Італії

25 квітня 2019, 00:04
На своєму полі "Мілан" поступився з мінімальним рахунком 0:1, команда Дженнаро Гаттузо залишає Кубок Італії

/ Фото: AFP

Футболісти римського "Лаціо" пробилися до фіналу Кубка Італії, обігравши на виїзді "Мілан" у повторному півфінальному матчі турніру. Зустріч, що відбулася у середу на "Сан-Сіро", завершилася з рахунком 1:0 на користь римлян. Єдиний м'яч забив Хоакін Корреа на 58-й хвилині. Перший матч, що відбувся у Римі 26 лютого, завершився внічию з рахунком 0:0.

У фіналі Кубка Італії "Лаціо" зіграє з переможцем у протистоянні між "Фіорентіною" та "Аталантою". У першій грі команди видали результативну нічию 3:3, а у відповідь відбудеться 25 квітня.

Нагадаємо, що раніше у середу матч чемпіонату Голландії перервали через сильну грозу з блискавками. Поєдинок "Зволле" – "Гронінген" був зупинений на 57-й хвилині, зустріч продовжиться 29 квітня з рахунку 1:2.

А в чемпіонаті України сьогодні було зіграно матч між нашими грандами – "українське класико". Поєдинок 25-го туру Прем'єр-ліги "Динамо" – "Шахтар" завершився внічию – 0:0, причому на останніх хвилинах зустрічі форвард гостей Жуніор Мораес не зміг реалізувати пенальті – його парирував голкіпер киян Денис Бойко.