Кварцяний хотів відвести "Волинь" з поля після призначеного в їх ворота пенальті

24 квітня 2016, 19:08
Капітан команди відмовив тренера, а після матчу він зізнався, що блефував

Віталій Кварцяний. Фото ФК "Волинь"

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний поділився враженнями від матчу проти "Зорі" (1: 1) в 23-му турі УПЛ.

"Футбольний епізод. Суддя не повинен був призначати пенальті. Я не стримався, шкода було моїх гравців, вони віддавали всі сили. Добре грали в першому таймі. Симпатія повинна бути господарям, але не в такій формі. Міха не грубий гравець. Суддя потім став хороший і судив добре. Може, він поспішив. Що було, то було. Я блефував трохи, напевно. Треба було допомогти команді.

Кравченко – капітан, і хлопці йому зробили подарунок на день народження. У другому таймі не показали футбол, але зуміли відстояти нічию.

Хвилювався після свого видалення. У нас невеликий вибір гравців, молоді гравці не завжди витримують. Але негатив не був втілений. Вони не забили пенальті і пару штрафних. Нам великого результату ця нічия не дає в перспективі.

Головне, ми хочемо гідно закінчити чемпіонат і намагаємося грати гідно в кожному матчі", – сказав Кварцяний телеканалу "Футбол 1".