Кваліфікацію Гран-прі Монако у Формулі-1 виграв Льюїс Хемілтон

25 травня 2019, 17:29
Британець з "Мерседеса" Льюїс Хемілтон показав найкращий час, другим став його партнер по команді фін Вальттері Боттас

/ Фото: Reuters

Британський пілот команди "Мерседес" Льюїс Хемілтон став переможцем кваліфікації шостого етапу чемпіонату Формули-1 – Гран-прі Монако. Хемілтон показав час 1 хвилина 10,166 секунди, другим став його партнер по команді фін Вальттері Боттас (відставання – 0,086 секунди), замкнув трійку кращих голландець Макс Ферстаппен ( "Ред Булл", +0,475).

Представник Монако Шарль Леклер ("Феррарі") не зміг потрапити в другий сегмент кваліфікації і посів підсумкове 16-е місце.

Гонка Гран-прі Монако пройде в неділю. Повні результати кваліфікації – в таблиці нижче.

Нагадаємо, щогонщики Формули-1 носитимуть червоні кепки на Гран-прі Монако. Керівництво "Королівських гонок" вшанує пам'ять знаменитого Нікі Лауди, який пішов з життя.