Кулаком з розбігу і ногою в стрибку: грандіозна бійка у відборі на Кубок світу-2019 з баскетболу

2 липня 2018, 21:40
Баскетболісти збірних Філіппін і Австралії влаштували бійку, заробивши 13 вилучень

Матч Філіппіни - Австралія в баскетболі завершився бійкою. фото AFP

Матч відбіркового турніру Кубка світу-2019 з баскетболу між збірними Філіппін і Австралії був перерваний через масову бійку за участю гравців і персоналу обох команд. Інцидент стався в кінці третьої чверті, коли австралійський центровий Деніел Кікерт вдарив суперника у відповідь на грубий фол гравця збірної Філіппін, після чого зав'язалася бійка. Федерація баскетболу Австралії принесла вибачення.

"Федерація баскетболу Австралії шкодує про те, що трапилося під час сьогоднішнього матчу в Манілі. Ми вкрай розчаровані тим, що сталося, і тим, що ми взяли в цьому участь ... Ми приносимо вибачення нашим уболівальникам і очікуємо санкцій", – йдеться в заяві виконавчого директора федерації баскетболу Австралії Ентоні Мура.

Через деякий час гра поновилася. В цілому були видалені 13 гравців, у збірній Філіппін на майданчику залишилися три баскетболісти, у австралійців – п'ять.

Через кілька хвилин у грі залишився тільки один гравець команди Філіппін, і матч був завершений. Підсумковий рахунок – 89:53 на користь збірної Австралії. Як зазначає портал, господарі майданчика одразу після бійки зробили командне фото.

Раніше ми писали, що картинне падіння Неймара в матчі Бразилія – Сербія на чемпіонаті світу стало інтернет-мемом. Вболівальники придумують смішні варіанти роликів з перекочування зірки збірної Бразилії.

Нагадаємо, що в останньому турі групового етапу в матчі Англія – Бельгія трапився найсмішніший момент на чемпіонаті світу: бельгієць Батшуайі влучив у штангу і м'яч відлетів йому в голову.