Кулачний бій хокеїстів під час матчу НХЛ розважив глядачів

9 січня 2019, 12:08
У третьому періоді поєдинку "Вегас" – "Рейнджерс" сталася бійка хокеїстів в центрі майданчика

Адам Маккуейд vs Райан Рівз. Фото

Нападник " Вегас Голден Найтс " Райан Рівз і захисник " Нью – Йорк Рейнджерс " Адам Маккуейд влаштували кулачний поєдинок на початку третього періоду матчу регулярного чемпіонату НХЛ ( 4 : 2 ) . Спершу бійка проходила в рівній боротьбі , але трохи пізніше Рівз перехопив ініціативу і серією потужних і точних ударів уклав суперника на лід . У поточному сезоні Рівз провів в чемпіонаті НХЛ 46 матчів , в яких набрав 13 ( 8 + 5 ) очок і 48 штрафних хвилин.

" Вегас " набрав 58 очок і посідає друге місце в Західній конференції . У " Рейнджерс " 41 очко і 12 -а позиція на Сході.

В кінці листопада минулого рокупід час матчу НХЛ сталася масова бійка на лаві запасних. Тоді конфлікт розгорівся після двох грубих силових прийомів з боку обох команд .

Раніше на початку 2018 року в чемпіонаті України з хокею відбулася масова бійказа участю гравців " Донбасу " і " Білого Барса " . Тоді арбітр зустрічі виписав учасникам бійки 115 хвилин штрафу .