Кубок Престижу чемпіонату України отримали дніпряни, які наостанок розбили молодь "Ворскли"

19 липня 2020, 20:35
Дмитро Михайленко перед зустріччю з "Колосом" в плей-оф дав відпочити лідерам

"Дніпро-1" / Фото: Офіційний сайт СК "Дніпро-1"

У заключному 32-му турі української Прем'єр-ліги "Дніпро-1" розгромив молодіжний склад "Ворскли", яка достроково відправила у відпустку свою основу. Зазначимо, що для суперників цей поєдинок вже нічого не вирішував – господарі стали першими в другій шістці й готуються до матчів плей-оф за місце в Лізі Європи. Полтавчани ж отримали можливість перевірити в справі найближчий резерв.

Перед грою капітан "Дніпра-1" Сергій Кравченко отримав Кубок Престижу – трофей переможця другої шістки – і пішов з ним на лаву запасних. Дмитро Михайленко перед зустріччю з "Колосом" у плей-оф дав відпочити лідерам. І в півзахист випустив пару Ярмолюк – Батагов: на двох цим футболістам 34 роки, тоді як Кравченко у квітні відзначив 37-річчя!

Фото УПЛ

На 24-й хвилині матчу в Дніпрі Супряга відкрив рахунок у складі господарів з передачі Хобленка. Ще до перерви той самий Супряга оформив дубль, замкнувши простріл Цурікова на 40-й хвилині. А вже на 50-й хвилині сам Хобленко довів рахунок до розгромного – 3:0.

Раніше в чемпіонаті України визначилися пари в боротьбі за останню путівку в Лігу Європи.

Дивіться, як у липні "Дніпро-1" переграв "Олімпік"