Норвежець Йоганнес Бьо виграв третю особисту гонку з чотирьох на Кубку світу з біатлону

14 грудня 2018, 17:38
Неймовірний результат видав норвезький біатлоніст на старті сезону в Кубку світу

Йоганнес Тінгнес Бьо. Фото AFP

Сьогодні, 14 грудня, в австрійському Хохфільцені відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону. Переміг норвежець Йоханнес Бьо. У п'ятницю він подолав 10-кілометрову дистанцію з однією помилкою на двох вогневих рубежах за 24 хвилини 49,2 секунди. Друге місце зайняв чинний переможець загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад (без промахів; відставання – 8,6 секунди). Трійку призерів замкнув німець Бенедикт Долль (без промахів; +10,2).

Цікаво, що Йоханнес Бьо виграв третю особисту гонку з чотирьох, які відбулися в поточному розіграші Кубка світу. Етап в Хохфільцені у чоловіків продовжиться гонкою переслідування в суботу.

Серед українців найкращий результат знову показав Артем Прима, який з одним промахом фінішував 26-м. Оптимізму додає поступове поліпшення кондицій Дмитра Підручного, який поступився партнеру по команді всього 10 секунд, маючи те же одне штрафне коло і 32-гу позицію на фініші.

Двоє інших наших хлопців не зуміли відібратися навіть до гонки переслідування. Сергій Семенов, промахнувшись двічі, продемонстрував дуже невисокий хід і закінчив спринт 90-м. У Віталія Кільчицького швидкість була зовсім ненабагато краще, а чотири кола штрафу відправили на підсумковий 102-й рядок.