Кубок світу з біатлону: де дивитися жіночу індивідуальну гонку в зміненій Поклюці

24 січня 2020, 15:00
У першій класиці сезону українка Юлія Джима завоювала "срібло"

Юлія Джима / Фото: Getty Images

Сьогодні, 24 січня, шостий етап Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці продовжить жіноча індивідуальна гонка на 15 км. Вчора чоловічу класику виграв Йоганнес Бо, а українець Прима зайняв 18-те місце. Гонка розпочнеться о 15:15 за київським часом. У прямому ефірі в Україні її покаже UA:Перший.

Нагадаємо, що на цьому етапі збірна України виступає без сестер Семеренко, які вже почали цілеспрямовано готуватися до чемпіонату світу в Італії, який стартує 13 лютого. Нагадаємо, що в першій індивідуальній гонці нинішнього сезону друге місце зайняла українка Юлія Джима. Вона пройшла без промахів всі чотири вогневі рубежі, але поступилася ходом француженці Жюстін Бреза.

Цього року в Поклюці змінили трасу Кубка світу:

"Трасу в Словенії поміняли. Траса загалом хороша, але є підступні повороти. На четвірці є на 180 градусів поворот, де ти повинен багато працювати. Але при цій погоді проблем не було", – поділився враженнями від треку українець Артем Прима.

82. Юлія Журавок

Дивіться також, як чоловіча команда України потрапила до ТОП-6 в естафеті на Кубку світу