Кубок світу з біатлону: де дивитися чоловічу естафету і жіночий пасьют

15 грудня 2019, 13:16
Підручний та компанія постараються поліпшити результат Естерсунда, а Підгрушна – стрибнути як мінімум у квіти

Юлія Джима і Олена Підгрушна

Сьогодні, 15 грудня, другий етап Кубка світу з біатлону в Хохфільцені закриють чоловіча естафета і жіноча гонка переслідування. Дівчата почнуть пасьют о 13:00, чоловіки вийдуть на старт о 15:00. В Україні гонки можна дивитися на UA:Перший, а також на UA:Біатлон, Eafangames, Євроспорт, Євроспорт 2, Матч ТВ і Білорусь 5. Вчора в жіночій естафеті Україна стала четвертою завдяки сильному останнього етапу Олени Підгрушної.

"Не можу сказати, що я видихалася після останнього вогневого рубежу, коли мене обходила швейцарка. Адже я також після стрілянини досить швидко йшла дистанцією. При цьому дуже сподівалася, що швейцарка буде ще більше замученою після штрафного кола, ніж я, але вийшло по-іншому. Потрапити на подіум завадив промах на стрільбі стоячи. Це абсолютно робоча помилка", – розповіла Підгрушна.

Сьогодні Олена має можливість поборотися за потрапляння в квіти, а ймовірно, і на подіум в гонці переслідування, оскільки в спринті капітан жіночої збірної Підгрушна показала дуже хорошу швидкість і з одним промахом стала 12-ю. Також в топ-10 стартує Валя Семеренко, вона поступилася переможниці попередньої гонки італійці Доротеї Вірер 35 секунд.

55. Юлія Джима +1: 55

Тепер шанс перевершити дівчат є у наших чоловіків, які в першій естафеті сезону в Естерсунді показали найкращий результат за останні два сезони, замкнувши топ-6. А переможцем першої естафети сезону у чоловіків стала Норвегія.

Естафета. Чоловіки. 15:00

6-1. Артем Тищенко
6-2. Артем Прима
6-3. Руслан Ткаленко
6-4. Дмитро Підручний

Раніше ми давали повний розклад Кубка світу з біатлону 2019/20 .