Кубок світу з біатлону: де дивитися чоловічий та жіночий спринти і повернення в збірну Підгрушної

13 грудня 2019, 09:57
До складу жіночої команди повернулася її капітан Олена Підгрушна

Олена Підгрушна

У п'ятницю, 13-го грудня, в австрійському Гохфільцені стартує другий етап Кубка світу з біатлону. Чоловіки та жінки побіжать спринтерські гонки. Раніше ми писали про суперспринт для Меркушиної: українська біатлоністка взяла "срібло"на етапі Кубка IBU в Ріднау.

Жінки вийдуть на старт о 12:30, чоловіки – о 15:30. У прямому ефірі гонки в Україні покажуть UA: Перший, UA: Біатлон, Євроспорт.

Не можна не відзначити, що повертається в Кубок світу Олена Підгрушна, яка була на п'єдесталі в Кубку IBU, а ось Анастасія Меркушина вирушила в зворотному напрямку. Минулого року Гохфільцен виявився для України безмедальним, а найкращою у спринті у жінок виявилася саме Підгрушна – 27 місце. У чоловіків 26-м пробіг Артем Прима. Минулорічними переможцями австрійського спринту стали італійка Доротея Вірер і норвежець Йоханнес Бе.

105. Артем Тищенко

Нагадаємо, перед зимовою частиною сезону Валя Семеренко виграла "золото" літнього ЧС з біатлону. Показавши бездоганну стрільбу в білоруських Раубічах, українка лише на одну десяту секунди випередила суперницю з Чехії.