Круте піке "Ворскли" триває: полтавці розгромлені "Олександрією"

7 грудня 2019, 16:19
Всі три голи в матчі були забиті після перерви

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Олександрія"

"Олександрія" розгромила "Ворсклу" в матчі 17-го туру чемпіонату України. Господарі поля вважалися фаворитами матчу ще до його початку, але відкрити рахунок змогли лише після перерви, та й то з пенальті. Перший гол підбадьорив команду Володимира Шарана і в час, що залишився, вони ще двічі розписалися у воротах гостей – дублем відзначився Кирило Ковалець.

Полтавчани залишилися на останньому місці в турнірній таблиці Прем'єр-ліги. Поки навіть зміна тренера Віталія Косовського на Юрія Максимова не йде команді на користь. А "Олександрія" підтяглася в таблиці до "Десні" і "Зорі", але у них ще свої матчі 17-го туру в запасі.

"Олександрія" – "Ворскла" – 3:0
Голи: Запорожан (59, пен), Ковалець (75, 85)

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Бабогло, Мірошниченко, Дубра, Третьяков, Лучкевич, Банада (Ковалець, 27; Жоау Тейшейра, 87), Запорожан, Гречишкін (Грицук, 90), Безбородько.

"Ворскла": Різник, Чеснаков, Сапай, Пердута, Артур (Кані, 70), Скляр (Кравченко, 77), Луїзао (Очігава, 86), Ндіає, Ребенок, Васін, Коломоєць.

Попередження: Пашаєв (17), Васін (48), Лучкевич (54), Коломоєць (62), Артур (67), Ндіає (83), Очігава (89).

Нагадаємо, що 17-й тур розпочався вчора матчем між "Шахтарем" і "Олімпіком". "Гірники" відкрили рахунок вже в дебюті зустрічі, а в другому таймі дотиснули суперника – 3:0. Відео голів та огляд матчу "Шахтар" – "Олімпік" 3:0 є на нашому сайті.