Круте піке: "МЮ" пропустив чотири голи від "Евертона"

21 квітня 2019, 18:15
Манкуніанці програли шість з восьми останніх матчів

/ Фото: AFP

Футболісти "Евертона" завдали розгромної поразки "Манчестер Юнайтед" в рамках 35-го туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч, що відбулась в неділю в Ліверпулі, завершилася з рахунком – 4:0 на користь господарів.

"Іриски" вийшли вперед у дебюті зустрічі завдяки голу Рішарлісона. Команда Марку Сілви закріпила перевагу на 28-й хвилині, коли точним ударом відзначився Гілф Тор Сігурдссон. Незабаром після початку другого тайму Лука Дінь довів справу до розгрому, а Тео Уолкотт на 64-й хвилині поставив крапку в грі, забивши четвертий м'яч.

Огляд матчу "Евертон" – "МЮ"

"Евертон" набрав 49 очок і піднявся в таблиці на 7-ме місце. "Манчестер Юнайтед" з 64 очками залишився на 6-му рядку – поки поза зоною єврокубків. Для "червоних дияволів" це шоста поразка у восьми останніх матчах.

Як повідомляє твіттер OptaJoe, "Манчестер Юнайтед" програв п'ять поспіль гостьових матчів у всіх турнірах вперше з березня 1981 року. Команда Уле Гуннара Сульшера на виїзді поступилася "Арсеналу" (0:2), двічі "Вулверхемптону" (1:2, 1:2), "Барселоні" (0:3) і "Евертону" (0:4).

Крім того, "МЮ" встановив новий клубний антирекорд за пропущеними м'ячами за один сезон в англійській Прем'єр-лізі – 48. Таким чином команда перевершила показник сезонів-1999/2000 і 2001/02, коли підопічні сера Алекса Фергюсона завершили сезон в Прем'єр-лізі з 45 пропущеними м'ячами.