Крутіші за Шеву і Роналду: у нашій відбірковій групі – сенсаційний лідер

23 березня 2019, 09:56
Турнірну таблицю, перемігши Литву, несподівано очолив карликовий Люксембург

За підсумками першого туру у відбірковій групі В, де виступає збірна України, з'явився несподіваний лідер. Ним стала команда Люксембургу, що займає 87-е місце в рейтингу ФІФА. Представники карликової держави вдома здобули вольову перемогу над Литвою з рахунком 2: 1 і, скориставшись втратою очок португальцями і українцями, з трьома очками вийшли в лідери підгрупи.

Огляд матчу Люксембург – Литва – 2:1

Люксембург пропустив на 14-й хвилині від Черних. Однак на 45-й хвилині господарі відігралися завдяки голу 19-річного півзахисника "Майнца" Баррейро. До речі, в нещодавньому матчі його "Манйц" розгромив в Бундеслізі "Шальке" Євгена Коноплянки 3: 0, хоча ні Баррейро ні Коноплянка участі в тій грі не брали. Ну а переможний для Люксембургу м'яч у поєдинку з Литвою на 55-й хвилині забив нападник Жерсон Родрігес, який виступає за японський клуб "Джубіло Івата".

Турнірна таблиця групи B

Нагадаємо, в наступному матчі відбору Євро-2020 саме Люксембург буде суперником України. Команда Шевченка зіграє в гостях з лідером групи в понеділок, 25 березня.

Як повідомлялося раніше, на фартовий Люксембург України вийде з нефартовим арбітром.

Також повідомлялося, що вболівальники можуть проголосувати за кращого і гіршого гравця нашої збірної в матчі з Португалією.