Кріштіану Роналду розлютила заміна в матчі проти "Тоттенхема"

21 липня 2019, 20:46
Після того, як форвард покинув поле "Ювентус" пропустив два голи і програв

/ Фото: AFP

Нападник "Ювентуса" Кріштіану Роналду гнівно відреагував на заміну в товариському матчі з "Тоттенхемом" (2: 3). Зустріч відбулася в Сінгапурі в рамках Міжнародного кубка чемпіонів. На 60-й хвилині Роналду вивів "Ювентус" вперед (2: 1), а через три хвилини був замінений. Залишаючи поле, нападник щось емоційно висловив головному тренеру Мауріціо Саррі.

Через дві хвилини "Тоттенхем" зрівняв рахунок зусиллями Лукаса Моури, а на 93-й хвилині завдяки голу Харрі Кейна вирвав перемогу.

Нагадаємо, в дебютному сезоні з "Ювентусом" Роналду завоював три національні трофеї, а разом зі збірною переміг в Лізі націй.

Цей трофей став для капітана команди Кріштіану Роналду 30-м в кар'єрі. Знаменитий футболіст завоював один трофей з "Спортингом", 9 у складі "Манчестер Юнайтед", 16 – з "Реалом" і вже два в дебютному сезоні в "Ювентусі". Також у Роналду золота медаль чемпіонату Європи. В цілому Роналду виграв 14 різних трофеїв і ставав чемпіоном трьох різних країн.

Раніше ми писали, що Кріштіану Роналду зупинив автобус збірної Португалії заради фото з юним уболівальником. Лідер збірної Португалії потішив юного фаната, зробивши з ним спільне фото.