Кріштіану Роналду встановив рекорд Ліги чемпіонів

22 листопада 2017, 12:12
Лідер "Реала" забив за календарний рік 18 голів в турнірі

Кріштіану Роналду в матчі з АПОЕЛ. Фото AFP

У матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів АПОЕЛ приймав на своєму полі "Реал".

На 49-цй хвилині зустрічі за гостей відзначився Кріштіану Роналду. Для 32-річного португальця цей м'яч став 17-им в Лізі чемпіонів в поточному календарному році. Таким чином, він побив власний рекорд 2015 року, коли забив 16 м'ячів.

На 54-ій хвилині Роналду забив ще один гол, поліпшивши своє досягнення до 18 голів в Лізі чемпіонів за календарний рік.

Але і цей показник Кріштіану може поліпшити. Адже до кінця року "Реал" зіграє ще один матч в турнірі – на своєму полі з дортмундською "Боруссією".

Нагадаємо, що "Реал" виграв у АПОЕЛ - 6:0 і зіграє в плей-офф турніру.

У паралельному матчі квартету Н лондонський "Тоттенхем" на виїзді здобув вольову перемогу над дортмундською "Боруссією". Відео голів "Боруссія" – "Тоттенхем" 1:2: на м'яч П'єра-Емеріка Обамеянга (31) лондонці відповіли м'ячами Харрі Кейна (49) і Сон Хинміна (76).

В іншому матчі вівторка чемпіони України програли "Наполі": відео голів "Наполі" – "Шахтар" 3:0.