Кріштіану Роналду не зміг забити гол у першому офіційному матчі за "Ювентус"

18 серпня 2018, 21:09
У першому турі чемпіонату Італії "Ювентус" на виїзді обіграв "К'єво"

Кріштіану Роналду в матчі "К'єво" - "Ювентус". Фото AFP

"Ювентус" переміг "К'єво" в гостьовому матчі першого туру чемпіонату Італії з рахунком 3: 2. У складі господарів відзначилися Маріуш Стемпіньські (38-а хвилина) і Емануеле Джаккеріні (56). У гостей м'ячі забили Самі Хедіра (3) і Федеріко Бернардескі (90 + 3). Ще один м'яч у свої ворота відправив Матті Бані на 75-й хвилині.

На 89-й хвилині за рахунку 2: 2 головний суддя матчу не зарахував гол "Ювентуса" після використання системи Відеодопомога арбітрам.

У складі "Старої синьйори" дебютував Кріштіану Роналду. Він вийшов в стартовому складі і провів всю зустріч, але не відзначився результативними діями.

"К'єво" – "Ювентус" – 2: 3 (1: 1)

Голи: Хедіра, 3 (0: 1). Стемпіньскі, 38 (1: 1). Джаккеріні, 56 – з пенальті (2: 1). Бані, 75 – у свої ворота (2: 2). Федеріко Бернардескі, 90 + 3 (2: 3).

"К'єво":  Соррентіно (Шемпер, 90+1), Томовіч, Россеттіні, Бані, Каччаторе, Рігоні, Радованович, Хетемай (Обі, 78), Депаолі, Джаккеріні, Стемпіньські (Джорджевич, 66).

"Ювентус": Щенсни, Жоау Канселу, К'єлліні, Бонуччіи, Сандру, Куадрадо (Бернардески, 56), Пьянич, Хедіра (Емре Джан, 84), Дібала, Дуглас Коста (Манджукич, 64), Кріштіану Роналду.

Нагадаємо, що "К'єво" вирішив заробити на трансфері Роналду в "Ювентус" і підняв ціну на квитки на стартовий матч сезону.