Кріштіану Роналду уникнув дискваліфікації за непристойний жест

21 березня 2019, 17:12
Нападник "Ювентуса" сплатить 20 тисяч євро штрафу за свою поведінку

/ Фото: AFP

Нападник "Ювентуса" Кріштіану Роналду уникнув дискваліфікації занепристойний жест у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти мадридського "Атлетіко". Програвши в Мадриді (0:2), "Ювентус" взяв реванш у Турині з рахунком – 3:0 і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Роналду в цій зустрічі оформив хет-трик.

Під час святкування португалець "передав привіт" за допомогою непристойного жесту головному тренеру "Атлетіко" Дієго Сімеоне, який в першій грі, відзначаючи гол своєї команди, показав уявні яйця, натякаючи на характер своїх футболістів. Симеона був покараний штрафом.

Дисциплінарний комітет також обмежився накладенням на Роналду штрафу. Форвард буде змушений сплатити 20 тисяч євро, повідомляє прес-служба УЄФА.

Таким чином, Роналду зможе зіграти в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів з "Аяксом". Гра відбудеться 10 квітня в Амстердамі.

До речі, днями сексапільна модель розповіла про стосунки з Кріштіану Роналду. У них було парі, а в разі перемоги Роналду міг вкусити дівчину за п'яту точку.