Кріштіану Роналду наздогнав кращого бомбардира чемпіонату Італії

1 грудня 2018, 22:32
"Ювентус" у Флоренції розгромив "Фіорентину", португалець реалізував пенальті

Кріштіану Роналду забив 10-й гол

В сьогоднішньому матчі 14-го туру чемпіонату Італії з футболу" Ювентус " у Флоренції розгромив " Фіорентину " з рахунком 3 : 0 , оформив першу велику перемогу в сезоні і зміцнив своє лідерство . Тепер в активі туринців – 40 очок ( з 42 можливих ) , найближчі переслідувачі – " Наполі " та " Інтер " – рухаються по турнірній дистанції з набагато меншою швидкістю .

Спочатку " Фіорентина " надавала гідний опір , але поступово " Ювентус " захопив ініціативу , а на 31 -й хвилині взяв на себе ініціативу Бентанкур, який вивів гостей вперед .

Дуже потужно господарі почали і другий тайм , але гол К'єлліні на 69 -й хвилині фактично вбив інтригу в матчі . А крапку поставив Кріштіану Роналду – ударом з 11 – метрової позначки .

Раніше Роналду повторив рекорд П'єтро Анастазі , який рівно 50 років тому забив дев'ять м'ячів у 13 – ти стартових турах за " Ювентус " . Зараз португалець пішов ще далі , а заодно наздогнав кращого бомбардира чемпіонату Італії – поляка Кшиштофа Пентека ( " Дженоа " ) . У обох по 10 голів .

"Фіорентина" – "Ювентус" – 0:3

Голи: Бентанкур (31), К'єлліні (69), Кріштіану Роналду (79, з пенальті).

"Фіорентина": Лафон – Міленковіч, Песселла, Вітор Уго, Бірагі – Бенассі (Пьяца, 65), Верето, Фернандес – Герсон (Теро, 80), Сімеоне, К'єза.

"Ювентус": Щенсни – Де Шільо, Бонуччі, К'єлліні, Жоао Кансело – Бентанкур, Матюіді – Квадрадо (Коста, 84), Дібала, Кріштіану Роналду (Бернардескі, 80) – Манджукіч (Кін, 88).