Кріс Фрум вийшов на перше місце у велогонці "Джиро д'Італія"

25 травня 2018, 21:42
Італійська багатоденка завершиться в неділю

Кріс Фрум. Фото AFP

Британець Кріс Фрум з команди Sky став переможцем 19-го етапу багатоденної шосейної велогонки "Джиро д'Італія" і вийшов на перше місце в генеральній класифікації.

На фініші гірського етапу протяжністю 184 кілометри Фрум виграв три хвилини у найближчого переслідувача еквадорця Ричарда Карапаса з Movistar. Трійку замкнув француз Тібо Піно з Groupama-FDJ, який поступився часом переможцю 3 хвилини 7 секунд.

Після цього етапу Фрум піднявся з четвертої на першу позицію в генеральній класифікації, його загальний час – 80 годин 21 хвилина 59 секунд. Голландець Том Дюмулен (Sunweb) зберіг другу сходинку з відставанням від лідера в 40 секунд. На третє місце вийшов Піно (+4 хвилини 17 секунд), відігравши в загальному заліку дві позиції.

Передостанній етап багатоденки протяжністю 214 км пройде в суботу. Гранд-тур завершиться в неділю.

Нагадаємо, що мотоцикліст загинув під час аварії на старті п'ятого етапу велобагатоденки "Джиро д'Італія". 48-річний мотоцикліст, який гарантував безпеку на дорозі, був збитий 60-річним водієм автомобіля, який проігнорував обмежуючі знаки.

Раніше ми писали, що фанатка оголила груди перед учасниками "Джиро д'Італія". Вболівальниця оригінально привітала велосипедистів в Ізраїлі.