"Кременчук" за крок від перемоги в регулярному чемпіонаті УХЛ

2 березня 2017, 22:33
До перемоги в регулярному чемпіонаті кременчужанам залишився один крок

39 тур УХЛ. "Кременчук" - "Дженералз" - 10:2. Фото uhl.com.ua

В 39-му турі Української хокейної ліги (УХЛ) лідер чемпіонату "Кременчук" розгромив "Дженералз".

Як не намагалися підопічні Олександра Сеуканда нав'язати боротьбу "Кременчуку", зрештою, нічого у них так і не вийшло. Вже в першому періоді господарі чотири рази розписалися у воротах Євгена Напненка. По разу відзначилися Тимур Гриценко та Володимир Романенко, а дубль на свій рахунок записав Артем Гніденко.

У другому періоді "Кременчук" лише збільшив розрив у рахунку, двічі реалізувавши чисельну більшість. Авторами голів стали Ігор Коваленя та Ілля Коренчук.

Господарі не стали сушити гру і продовжували активно йти вперед і в останні 20 хвилин матчу. У дебюті заключного періоду Георгій Кіча вразив ворота "Дженералз", на що кияни зуміли відповісти голом капітана Андрія Татаренка. Але й це було не все.

Денис Ісаєнко, Віталій Кирющенков і Максим Слиш довели рахунок до двозначного, а за лічені секунди до кінця Олексій Костюк зумів закинути другу шайбу гостей у цьому поєдинку.

10:2 – перемога "Кременчука", якому до перемоги в регулярному чемпіонаті залишилося виграти в основний час у "Білого Барса". Киян чекає ще два матчі з "Витязем" у Харкові.

39 тур УХЛ. "Кременчук" – "Дженералз" – 10:2 (4:0, 2:0, 4:2)

Шайби: 1:0 – Гриценко (Коваленя, Гаврик), 05:15, 2:0 – Гніденко (Кіча, Кирющенков), 07:14, 3:0 – Гніденко (Коваленя, Кіча), 17:24, 4:0 – Романенко (Коваленя, Гриценко), 18:13, 5:0 – Коваленя (Гаврик-більш), 25:38, 6:0 – Коренчук (Андрейків, Слиш-більш), 32:50, 7:0 – Кіча (Гніденко, Кирющенков), 41:38, 7:1 – Татаренко (Янішевський, Скрипець-більш), 42:29, 8:1 – Ісаєнко (Ігнатенко-більш), 44:59, 9:1 – Кирющенков (Романенко), 49:44, 10:1 – Слиш (Коренчук), 59:01, 10:2 – Костюк (Бойових, Овчинников), 59:45.