"Кременчук" зрівняв рахунок у серії з "Дніпром" в плей-офф чемпіонату України

13 березня 2019, 22:25
Переможець матчу визначився тільки в овертаймі

/ Фото: uhl.com.ua

У Кременчуку відбувся другий матч півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги, в якому місцевий ХК "Кременчук" приймав "Дніпро". Напередодні цієї гри херсонці вели в серії 1: 0. Нагадаємо, що в першій зустрічі "Дніпро" обіграв "Кременчук" з рахунком 3: 1.

Перший період матчу виявився безголевим, незважаючи на 17 кидків по воротах, які команди сумарно завдали по воротах суперників. В середині другого періоду рахунок в грі відкрив 17-річний Артем Целогородцев, але вже на 39-й хвилині більшість реалізував Тимур Гриценко, зрівнявши рахунок.

У третьому періоді команди обмінялися закинутими шайбами: своїми шансами біля чужих воріт скористалися Іван Дунаєв і Олексій Зайцев. Під кінець основного часу "Кременчук" і "Дніпро" намагалися зіграти якомога акуратніше, і гра перейшла в овертайм.

На 65-й хвилині зустрічі Валентин Сірченко отримав видалення за умисний викид шайби, чим скористалися кременчужани – Владислав Грицких "пробив" Олега Петрова, і приніс перемогу своїй команді.

Після другого матчу серія переїжджає в Херсон – там "Дніпро" і "Кременчук" зіграють 16 та 18 березня.

"Кременчук" – "Дніпро" 3: 2 ОТ (0: 0; 1: 1; 1: 1; 1: 0)

Шайби: 0: 1 Целогородцев (Черемнов, Матвієнко), 35:45. 1: 1 Гриценко (Ворона – більш.), 38:28. 1: 2 Дунаєв (Янішевський), 46:23. 2: 2 Зайцев (Грицких, Толстушко), 39:25. 3: 2 Грицких (Зайцев, Кисельов), 65:03.

"Кременчук": Бояршинов; Толстушко – Грицких, Горлушко – Хрішпенц, Шпак – Бойових, Роганов – Варивода; Кисельов – Фурса – Зайцев, Тютченко (А) – Шиманський – Ворона, Савченко – Красильников – Чорний, Єфімочкін – Кривошапкін (А) – Гриценко (К).

"Дніпро": Петров; Бєлоусов (А) – Шулешов, Пугачов – Матвієнко, Декало – Сірченко, Будько – Матусевич; Золотухін – Коваленко – Жвачкін (К), Бондаренко – Дунаєв – Янішевський, Черемнов – Ромащенко (А) – Макарицький, Тимченко – Целогородцев – Зик.

Три шайби за 70 секунд: "Донбас" розгромив "Білий Барс" на старті півфіналу плей-офф УХЛ. У складі "Донбасу" голами відзначилися вісім різних хокеїстів, а в третьому періоді господарі закинули три шайби за 70 секунд.