"Кременчук" обіграв "Кривбас" і повернув собі лідерство в чемпіонаті України

18 лютого 2017, 21:25
Кременчужани здобули шосту гостьову перемогу поспіль, "Кривбас" перервав свою п'ятиматчеву серію перемог

Фото hckremenchuk.com.ua

У центральному матчі 37-го туру "Кременчук" на виїзді здолав "Кривбас" і залишився на першому місці в турнірній таблиці.

"Кременчук" здобув свою 13 перемогу в 14 останніх матчах і взяв три очки, які дозволили команді Дмитра Підгурського залишитися на першому місці в турнірній таблиці.

За рахунок більшої кількості очок в особистих зустрічах (13 проти 11), "Кременчук" випереджає "Донбас", і при цьому до кінця регулярного чемпіонату суперникам залишилося зіграти по три поєдинки.

В кінці регулярки лідеру УХЛ належить зіграти з три матчі – вдома з "Витязем" (26 лютого о 17:00) і "Дженералз", а також на виїзді з "Білим Барсом".

"Кременчук" здобув шосту гостьову перемогу поспіль, "Кривбас" перервав свою п'ятиматчеву серію перемог.

"Кривбас" – "Кременчук" – 1: 3 (0: 1, 0: 1, 1: 1)

Шайби: 0: 1 – Ігнатенко (Гніденко, Ісаєнко-більш), 6:24, 0: 2 – Коренчук (Слиш), 35:39, 1: 2 – Попов (Савченко, Секирко – більш), 49:05, 1 : 3 – Кіча (Гніденко, Ігнатенко – більш.) 16:50.