"Кременчук" – новий лідер чемпіонату України з хокею

26 січня 2017, 21:32
На своєму майданчику "Кременчук" з рахунком 6:1 розгромив "Донбас" у битві лідерів УХЛ

"Кременчук" - "Донбас" - 6:1. Фото ХК "Донбас"

У перенесеному матчі 30-го туру Української хокейної ліги (ВХЛ) "Кременчук" на своєму льоду переграв "Донбас" і вийшов в лідери чемпіонату – 6:1.

Перший період активніше провели господарі, що вилилося в більшу кількість кидків по воротах і, як результат, у два голи. Спочатку результативно зіграв на добиванні Артем Гніденко, а потім з передачі Іллі Коренчука відзначився Сергій Кузьмик.

По-справжньому напруженим вийшов другий період. Темп задали донеччани, скоротивши відставання від "Кременчука" вже на другій хвилині. Спритнішим за інших на "п'ятачку" зіграв Микита Буценко, якому асистували Євген Нікіфоров і Віталій Лялька. Незабаром донеччани отримали шанс зрівняти рахунок, граючи в меншості. Фантастичну швидкість продемонстрував Нікіфоров, який зі своєї зони кулею пройшов трьох опонентів, проте його удару не вистачило точності.

У заключному відрізку вдруге у матчі господарі збільшили перевагу завдяки зусиллям Сергія Кузьмика. Нападаючий "Кременчука" точно атакував ворота з дальньої дистанції, закинувши шайбу в більшості. А потім протягом трохи менше однієї хвилини рахунок 5:1 зробили Гніденко та Коваленя.

Крапку ж у поєдинку поставив Петранговський. Як результат, "Кременчук" наздогнав за набраними очками "Донбас", проте завдяки кращому показнику в особистих зустрічах розмістився на верхній сходинці турнірної таблиці.

"Кременчук" Кременчук – "Донбас" Донецьк– 6:1 (2:0, 0:1, 4:0).

Шайби: 1:0 Гніденко (Гаврик, Кирющенков), 12:46, 2:0 Кузьмик (Коренчук, Слиш), 16:54, 2:1 Буценко (Нікіфоров, Лялька), 21:14, 3:1 Кузьмик (Гніденко, Башко), 42:47, 4:1 Гніденко, 49:05, 5:1 Коваленя (Гриценко, Петранговський), 49:36, 6:1 Петранговський (Коваленя), 52:47.

Кременчук: Захарченко (Петленко); Коренчук (А) – Кузьмик – Слиш (К), Башко – Андрейків; Гаврик – Гніденко (А) – Кирющенков, Ісаєнко – Ігнатенко; Петранговський – Гриценко – Коваленя, Романенко – Варивода, Чернишенко – Карпенко – Чорний, Дегтярьов – Мельников.

Донбас: Дьяченко (Царегородцев); Захаров – Шафаренко – Німенко, Побєдоносцев (К) – Яковлевс; Нікіфоров – Буценко – Лялька, Кугут (А) – Толстушко; Кочетков – Бондарєв (А) – Р. Благий, Петрухно – Вл.Алексюк; Рамазанов – Шаманський – Єгоров, Хакімов – Григор'єв..