"Кременчук" на виїзді впорався з "Білим Барсом"

24 лютого 2019, 17:30
Кременчужани отримали шанс поборотися за перше місце в регулярному чемпіонаті УХЛ

На "Льодовому стадіоні" в Білій Церкві, в заключному матчі 39-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч, місцеві "Барси" приймали одного з лідерів "регулярки" кременчуцький "Кременчук".

Перший період зустрічі почався зі швидкою шайби на 2-й хвилині, після чудової комбінації Дмитро Чорний вивів гостей вперед і це взяття воріт у першій двадцятихвилинці стало останнім.

У другому періоді глядачів очікувала безкомпромісна боротьба на кожній ділянці льоду. На 5-й хвилині Іван Савченко віддав результативну передачу на Тимура Гриценка і той подвоїв перевагу гостей. А через 9 хвилин Олексій Зайцев зробив комфортний відрив для "Кременчука" прекрасним кидком відправивши третю шайбу у ворота Кирила Кучера.

Але за 30 секунд до кінця періоду, шайбу "в роздягальню" гостей закинув Богдан Арабов, тим самим скоротивши розрив в рахунку до 1: 3. Ця шайба білоцерківців так і залишилася єдиною в цьому поєдинку.

Третя 20-хвилинка зустрічі пройшла у впертій і брутальній боротьбі – сім штрафів на двох заробили команди, але при цьому закинутих шайб глядачі так і не побачили.

Тепер команди чекають матчі заключного туру "регулярки", де 27 лютого в 18:00 "Білий Барс" на виїзді зіграє з МХК "Динамо", а "Кременчук" в той же день відправиться в гості до донецького "Донбасу" і в 18: 30 побореться за перше місце в турнірній таблиці.

"Білий Барс" – "Кременчук" 1: 3 (0: 1, 1: 2, 0: 0)

Шайби: 0: 1, Чорний (Красильников, Тютченко), 2:21; 0: 2, Гриценко (Савченко, Хрішпенц), 25:44; 0: 3 Кисельов (Зайцев), 34:50; 1: 3, Арабов (Дурдієв, Таран), 39:24

Білий Барс: Кучер (Качула); Гордійчук – Ядловський (А), Васильєв – Таран (А), Логачов – Грицюк, Гриценко -; Куцевич – Качан – Лєсніков, Панченко – Ружников – Бородай, Арабов – Печерських – Тимченко (К), Панов – Дурдієв – Ромахін.

Кременчук: Гордюшин (Бояршинов); Толстушко – Грицких, Варивода – Хрішпенц, Шпак – Роганов, Савицький – Горлушко; Кисельов – Кривошапкін (А) – Зайцев, Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Тютченко (А) – Красильников – Чорний, Єфімочкін – Фурса – Шиманський.

ТАБЛО РЕГУЛЯРКИ

Як повідомлялося раніше, в матчі НХЛ суддя застрибнув на бортик і вдарив в обличчя хокеїста.

Также сообщалось, что украинский тренер отстранен на два сезони за бійку арбітром: Олександр Панченко вдарив рефері під час матчу юніорських команд.