"Кременчук" громить "Білий Барс" і повертає друге місце в таблиці УХЛ

14 лютого 2019, 21:33
Уже в середині гри хокеїсти "Кременчука" були попереду – 6: 0, а в підсумку Микола Кисельов оформив хет-трик

"Кременчук" - "Білий Барс" 9: 2 / Фото: uhl.com.ua

У Кременчуку відбувся заключний матч 36-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, в якому "Кременчук" приймав "Білий Барс". Вже на 3-й хвилині зустрічі рахунок відкрив форвард "городян" Віктор Тютченко. До кінця першого періоду "Кременчук" зміг відправити у ворота Кирила Кучера ще три шайби – спочатку в меншості відзначився Олексій Красильников, а потім двічі поспіль більшість реалізували Олексій Ворона і Микола Кисельов. Відразу після четвертої пропущеної шайби місце в воротах "Білого Барса" зайняв Олександр Качула.

До середини зустрічі кременчужани вели 6: 0, завдяки голам Дмитра Чорного та Івана Савченка. Однак "барси" змогли трохи скоротити розрив – Денис Бородай та Євген Тимченко змогли "пробити" Микиту Гордюшина.

Третій період пройшов під абсолютним контролем "Кременчука", і в ворота Олександра Качули влетіло ще три шайби. Спочатку своїм шансом скористався Гліб Кривошапкін, а потім ще двічі закинув Микола Кисельов, оформивши хет-трик.

Перемога в матчі дозволила "Кременчуку" вийти на друге місце в турнірній таблиці, зрівнявшись за очками з "Дніпром". Кременчужани випереджають "щук" завдяки більшій кількості набраних очок в особистих зустрічах, і мають одну гру в запасі.

Наступні матчі чемпіонату УХЛ відбудуться 16 лютого. Спочатку о 13:00 "Дніпро" зіграє з "Білим Барсом", а потім о 17:00 "Кременчук" прийме МХК "Динамо".

"Кременчук" – "Білий Барс" 9: 2 (4: 0; 2: 2; 3: 0)

Шайби: 1: 0 Тютченко (Севрюгін), 2:31. 2: 0 Красильников (Тютченко – менш.), 8:28. 3: 0 Ворона (Севрюгін, Савченко – більш.), 13:11. 4: 0 Кисельов (Зайцев, Толстушко – більш.), 15:31. 5: 0 Чорний, 24:16. 6: 0 Савченко – штрафний кидок, 29:51. 6: 1 Бородай (Ружников, Панченко), 31:34. 6: 2 Тимченко (Панов), 37:52. 7: 2 Кривошапкін (Толстушко, Грицких), 44:50. 8: 2 Кисельов (Толстушко, Зайцев – більш.), 51:34. 9: 2 Кисельов (Кривошапкін, Толстушко), 55:16.