9 березня 2020, 22:11
Дарина була визнана найкращою спортсменкою України

Олімпійська надія України Дар'я Білодід / Фото: AFP

У Київському національному театрі оперети відбулася 14-а церемонія "Герої спортивного року". На нашому сайті була доступна онлайн трансляція спортивного "Оскара" з яскравими фото і всім важливими коментарями.

В одній з головних номінацій перемогу здобула Дар'я Білодід. Чемпіонка світу, чемпіонка Європи та Європейських ігор з дзюдо стала кращою спортсменкою України 2019 року. Дарина обійшла в голосуванні срібну призерку чемпіонату світу, володарку світового рекорду серед спортсменів до 20 років в стрибках у висоту – Ярославу Магучіх і чемпіонку світу і Європи з фехтування, володарку Кубка світу – Ольгу Харлан.

До речі, зоряний українець потролліть Дарину Білодід за "рваний" вид в США. Олег Верняєв не залишив без уваги фотографії чарівною дзюдоїстки, якими вона поділилася в Instagram.

Як ми писали раніше, в Японії спеціально під Білодід готують нову суперницю. 19-річній українці вже практично вішають на шию золоту медаль Олімпіади-2020 в Токіо.

Дивіться, як українська дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала "золото" в фіналі світової першості