Вилучень більше, ніж очок – унікальне "досягнення" "Тулузи" серед команд елітних чемпіонатів

16 лютого 2020, 20:42
Команда займає останнє місце в чемпіонаті Франції і примудряється ставити антирекорди

/ Фото: Reuters

Головний аутсайдер французької Ліги 1, "Тулуза", в сезоні 2019/2020 набрала всього 13 очок з 75 можливих в 25 матчах чемпіонату. Уже навряд чи хтось сумнівається, що команда покине елітний дивізіон. Але при цьому "Тулуза" відзначилася особливим "досягненням" серед всіх команд п'яти найсильніших європейських національних чемпіонатів. Читайте також, як в Іспанії перенесли догравання скандального матчу команди українця Зозулію

У 2020 році команда з Тулузи програла чотири матчі з п'яти, всього раз розійшовшись з суперником нічиєї і набравши одне очко. Зате в новому році команда заробила дві червоні картки. Причому сталося це вчора ввечері, коли у зустрічі з "Ніццою" були вилучені відразу два футболісти господарів: Рубен Габріельса (на 27-й хвилині) і Стівен Морейра (на 77-й). Що цікаво, за рахунку 0:1 "Тулуза" могла відігратися, але на 91-й хвилині не забила 11-метровий, а потім пропустила м'яч на 95-й хвилині – 0:2.

Таким чином, в цьому році аутсайдер французької ліги заробив більше вилучень, ніж очок. Такого нікому не вдалося зробити в топ-5 чемпіонатах Європи.

Дізнайтеся, як "Тоттенхем" обіграв "Астон Віллу" в кінцівці матчу чемпіонату Англії.

Дивіться, як лідер чемпіонату Франції, "ПСЖ", зіграв внічию з "Реалом" в Мадриді