Червона нитка допомогла Ліонелю Мессі забити перший гол на ЧС-2018

27 червня 2018, 16:26
Форвард збірної Аргентини використовував амулет від невдач в матчі з Нігерією

Мессі забив Нігерії. Фото AFP

Лідер збірної Аргентини Ліонель Мессі у вирішальному матчі групового етапу чемпіонату світу проти Нігерії використовував амулет від невдач, який раніше передав йому репортер. 31-річний форвард, який напередодні забив свій перший гол на турнірі, перев'язав ліву ногу червоною ниткою.

Після не надто вдалого першого матчу Аргентини на ЧС-2018 проти Ісландії (1:1) американський репортер Рама Панторото вручив Мессі амулет, який попросила передати форварду мама журналіста. Після закінчення переможного матчу з Нігерією Панторото поцікавився у футболіста долею талісмана, і той продемонстрував його на власній нозі.

"Моя улюблена мама послала Мессі червону стрічку від невдач – маестро пов'язав її на свою ліву кісточку", – написав у Twitter шокований Панторото.

Після важкого старту на груповому етапі команда Ліонеля Мессі все ж зуміла виправити турнірну ситуацію і вскочити на підніжку поїзда. Завдяки єдиній перемозі над Нігерією "небесно-блакитні" вийшли в 1/8 фіналу чемпіонату світу, де 30 червня в Казані зіграють із Францією.

Лео Мессі забив у першому таймі цього матчу і перервав свою безгольову серію на Кубку світу, яка тривала 662 хвилини. Він став автором сотого гола на російському мундіалі.

Раніше ми писали, що Мессі включений в список найгірших гравців ЧС-2018.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний розклад та результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.

Зазначимо, що 32 збірні мундіалю поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. За дві команди з кожного квартету після групового етапу вийдуть в 1/8 фіналу: турнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 оновлюються після кожного матчу.