Красиві голи і традиційне видалення: огляд матчу "Шахтар" – "Динамо"

4 листопада 2018, 10:26
Голи та кращі моменти матчу 14-го туру чемпіонату України між вітчизняними грандами

У матчі з "Динамо" Жуніор Мо

" Шахтар " оформив вольову перемогу над " Динамо " в компенсований час і відірвався від киян в турнірній таблиці . Тепер дистанція зросла до восьми очок , питання конкуренції в боротьбі за чемпіонський титул і пряму путівку в Лігу чемпіонів поступово стає менш актуальним .Хоча все могло бути інакше, але в компенсований час поєдинку закрутилися події, які визначили підсумок зустрічі.

" Шахтар " перший тайм програв , хоча більше контролював м'яч . Кияни , які в основному атакували лівим краєм , звідти народили загрозу , яку в гол втілив Шапаренко .

З тим і пішли на перерву.

Другий тайм кияни провели більш агресивно , але при цьому пропустили швидкий гол . Вийшовши на заміну в перерві Тайсон обіграв Бойка і викотив Мораесу м'яч під удар – 1 : 1 . Це був 11 -й гол кращого бомбардира чемпіонату України в нинішньому сезоні .

Уже в компенсований час червону картку отримав правий захисник " Динамо " Кендзьора . Ледь не почалася масова бійка , але обійшлося .

І практично відразу джокер Коваленко після кидка Мораеса шикарним ударом послав м'яч у дальній кут воріт – 2 : 1 .

Це перша поразка Олександра Хацкевича "Шахтарю" в УПЛ.

"Шахтар" – "Динамо" – 2:1

Голи:  Мораес (54), Коваленко (90+5) – Шапаренко (44).

"Шахтар":  Пятов – Бутко, Кривцов, Ракицький (Матвієнко, 59), Ісмаїлі – Степаненко, Майкон, Патрік (Коваленко, 78) – Болбат, Дентіньо (Тайсон, 46) – Мораес.

"Динамо":  Бойко – Кендзьора, Бурда, Миколенко, Піваріч – Шепелєв (Че Че, 78), Буяльський (Гармаш, 84), Шапаренко (Морозюк, 90+4) – Циганков, Сідклей – Вербич.

Одними з найуважніших глядачів на матчі були головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко і Олександр Шовковський, що став відносно нещодавно його асистентом.

Перед поєдинком основних складів зіграли резервісти "Шахтаря" і "Динамо", перемога дісталася киянам.

Також за день до гри відбулося жеребкування чвертьфінальних матчів Кубка України, за підсумками якого визначилася головна пара цієї стадії розіграшу – "Шахтар" зіграє з "Динамо", причому виступить в ролі приймаючої сторони. Це п'ята зустріч двох грандів українського футболу в кубковому розіграші до фінального поєдинку.

До речі, частина грошей, отриманих від реалізації квитків на матч "Шахтар" – "Динамо", буде спрямована на купівлю устаткування для Харківської обласної дитячої лікарні №1: з кожного квитка 5 гривень піде на лікування дітей.