Красуні-синхроністки з України вибороли "бронзу" чемпіонату світу

21 липня 2017, 14:16
Українки взяли "бронзу" чемпіонату світу в довільній програмі, для Анни Волошиної медаль стала вже п'ятою

Українські синхроністки взяли бронзу на чемпіонаті світу в Будапешті. фото AFP

<p>Українські синхроністки взяли бронзу на чемпіонаті світу в Будапешті. фото AFP</p>

Українські синхроністки принесли збірній України шосту медаль чемпіонату світу з водних видів спорту, який проходить в столиці Угорщини Будапешті. Наші спортсменки взяли "бронзу" в довільній програмі в групових виступах

Команда, яка виступала в складі Анни Волошиної, Єлизавети Яхно, Анастасії Савчук, Ксенії Сидоренко, Олександри Кашуби, Марини і Владислави Алексєєвих і Яни Нарежному поліпшила свій результат після кваліфікації, але залишилася на третьому місці. У фіналі вони отримали 93.9333 бали.

Золота медаль дісталася олімпійським чемпіонкам в групових виступах росіянкам – 97.3000 бали, а китаянки з 95.2333 бали стали другими.

Нагадаємо, що в технічній програмі українки залишилися без медалі. Дівчата виступали в тому ж складі, але пропустили вперед не тільки росіянок і китаянок, а й японок.

Зазначимо, що для Анни Волошиної ця медаль стала вже п'ятою в Будапешті До цього українська синхроністка здобула "бронзу" в довільній сольній програмі, стала третьою в особистому заліку технічної програми і в дуеті з Єлизаветою Яхно, а також взяла бронзову медаль в дуеті з Яхно в довільній програмі.

Шосту медаль чемпіонату Європи Україні принесли Ілля Кваша та Олег Колодій на триметровому трампліні.