12 січня 2018, 22:02
Спортсменка в цьому сезоні жодного разу не брала участь в змаганнях

Габріела Коукалова. Фото Getty Images

Чеська біатлоністка Габріела Коукалова не візьме участі в Олімпіаді-2018, повідомляє ceskatelevize.cz.

Спортсменка не тренується з кінця грудня, а початок сезону-2017/18 чешка пропускає через проблеми з ногами. 28-річна спортсменка в цьому сезоні ще не брала участі в офіційних стартах.

Незважаючи на це, Габріела Коукалова перемогла в голосуванні на звання кращого спортсмена Чехії в 2017 році.

"Я намагалася зробити все можливе, щоб повернутися, але не склалося. Мені дуже шкода. Олімпіада – вершина кар'єри будь-якого спортсмена", – сказала Габріела Коукалова.

Габріела Коукалова на Іграх в Сочі завоювала "срібло" в мас-старті і змішаній естафеті та "бронзу" – в жіночій естафеті.

Також на її рахунку два "золота", два "срібла" і дві "бронзи" чемпіонатів світу. У минулому сезоні чешка посіла друге місце в заліку Кубка світу.

До речі, російські фанати в соцмережах обзивають Габріелу Коукалову, яка закликала усунути Росію від зимової Олімпіади за порушення антидопінгових правил.

Олімпійські ігри в Пхенчхані стартують 9 лютого і триватимуть до 25 лютого. Українські вболівальники покладають великі надії на наших біатлоністок, які на попередніх Іграх завоювали золото естафети, а Віта Семеренко стала срібною призеркою в спринті.